Hotel Unicus Palace, Kraków
Hotel Unicus Palace, Kraków

O nas

Wybierz termin
14 cze 2021
15 cze 2021

Gwarancja najniższej ceny 

Hotel Unicus Palace
to jedyny taki obiekt w Krakowie!

Luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest u zbiegu ulicy Floriańskiej i św. Marka w Krakowie. Kilkuminutowy spacer dzieli go od Rynku Głównego i Sukiennic. Obiekt oferuje 60 komfortowych i bogato wyposażonych pokoi.

Hotel Unicus Palace mieści się w zabytkowej kamienicy i został zakwalifikowany do obiektów o standardzie pięciogwiazdkowym. Ze względu na uwarunkowania architektoniczne budynku Miejski Konserwator Zabytków nie wyraził zgody na zamieszczenie zadaszenia nad bramą wjazdową do Hotelu. Aby zrekompensować Państwu tę niedogodność Hotel oferuje dodatkowe usługi zespołu odnowy biologicznej: basen, 2 sauny, siłownia, jacuzzi, gabinet masażu, grota solna. 

Znakomite miejsce

Lokalizacja w samym centrum Starego Miasta sprawia, że jest doskonałym miejscem dla Gości podróżujących indywidualnie jak i służbowo. 

Znakomite miejsce

Miejsce odprężenia

Jesteśmy dumni z własnej Strefy Relaksu. Goście znajdą w niej saunę suchą i parową, kameralną salę do ćwiczeń, grotę solną oraz gabinet masażu. Oferowane masaże wpływają nie tylko na wygląd skóry, ale także na wewnętrzną harmonię organizmu.

Miejsce odprężenia
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się by zyskać większy rabat będąc na bieżąco z ofertami sieci Dobry Hotel

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij